Usługi Finansowe

handshake-1239869

W naszym salonie znajdziecie Państwo najkorzystniejszą ofertę finansową na Waszego nowego Peugeot, którą nasi pracownicy pomogą dostosować idealnie do Państwa indywidualnych potrzeb.

Z myślą o Państwa potrzebach powstał specjalny program partnerski z Banque PSA Finance, który ma na celu stworzenie nowej, atrakcyjnej oferty w zakresie usług kredytowych i leasingowych. Ponadto mają Państwo możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnych ofert finansowania zakupu pojazdu przygotowanych przez grupę firm, z którymi współpracujemy. Nasza firma oferuje również szeroką gamę ubezpieczeń komunikacyjnych czołowych ubezpieczalni. Każda z tych firm przygotowała specjalną ofertę pod kątem marki Peugeot!
Wszystkie formalności związane z zawarciem umowy kredytowej, leasingowej oraz ubezpieczeniem Państwa wymarzonego pojazdu załatwimy na miejscu.

 

Korzyści oferty kredytowej:
• minimum formalności przy ubieganiu się o kredyt. Uproszczona procedura już od 0% wpłaty własnej
• szeroki zakres finansowania. U nas dodatkowo możesz skredytować: opłatę przygotowawczą, składkę ubezpieczenia komunikacyjnego, umowę serwisową, ubezpieczenie spłaty kredytu oraz dodatkowe akcesoria samochodowe
• atrakcyjne oprocentowanie kredytu w PLN
• elastyczny okres kredytowania od 6 do 84 miesięcy
• decyzja kredytowa w godzinę!

 

Zakres naszej oferty kredytowej:
• zakup nowych i demonstracyjnych samochodów marki Peugeot oraz używanych wszystkich marek
• składka ubezpieczenia komunikacyjnego
• opłata przygotowawczą (obowiązkowo)
• umowa utrzymania
• zakup dodatkowych akcesoriów samochodowych
• ubezpieczenie spłaty kredytu

 

W naszej ofercie przedmiotem kredytowania są nie tylko nowe i demonstracyjne samochody marki Peugeot, ale również samochody używane wszystkich marek! Kredyt obejmuje także: zakup dodatkowych akcesoriów samochodów, składkę ubezpieczenia komunikacyjnego, opłatę przygotowawczą (obowiązkowo), umowę utrzymania oraz ubezpieczenie spłaty kredytu.

 

Okres kredytowania:
Państwo decydują w jakim czasie chcą spłacić kredyt!
• samochody nowe – od 6 do 84 miesięcy
• samochody używane – od 6 do 84 miesięcy (maksymalny okres kredytowania wraz z wiekiem nie może przekroczyć 12 lat dla pojazdów z grupy PSA i 10 lat pojazdów innych marek)

 

Ubezpieczenie kredytu:
Jedną z form zabezpieczenia kredytu jest jego ubezpieczenie. Pozwala ono zapewnić spłatę zobowiązań wynikających z podpisanej przez Państwa umowy kredytowej w razie zajścia zdarzenia objętego wybranym przez Państwa pakietem ubezpieczenia.

Imię i nazwisko (wymagane)

E-mail

Twój numer telefonu (wymagany)
Treść wiadomości

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:
Tak wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych, przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Lion Motors Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, ul. Puławska 34, 05-500 Piaseczno (Spółka), w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Spółkę

Zgoda na przekazanie danych osobowych :
Tak wyrażam zgodę na przekazywanie moich powyższych danych osobowych podmiotom współpracującym z Lion Motors sp. z o.o. należącym do grupy PGA Polska (t.j. PGA Polska
sp. z o.o., MB Motors sp. z o.o., Bawaria Motors sp. z o.o. i Bohemia Motors sp. z o.o.) oraz do Peugeot Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 44A, 02-672 Warszawa i Automobiles Peugeot S.A., 75 Avenue de la Grande Armée, 75116 Paris, Francja, podmiotom wchodzącym w skład Grupy Peugeot i z nią współpracującym, jak też podmiotom świadczącym usługi powiązane z produktami i usługami Lion Motors sp. z o.o., w szczególności usługi finansowe i ubezpieczeniowe, w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez te podmioty.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną :
Tak wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres e-mail korespondencji zawierającej informację handlową, w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, przez Lion Motors Sp. z o.o., spółki z grupy PGA Polska i podmioty współpracujące, a także nawiązanie kontaktu telefonicznego (m.in. SMS, połączenie głosowe) oraz używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących z wykorzystaniem wskazanych danych kontaktowych dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z ustawą prawo telekomunikacyjne.

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.
Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Lion Motors Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, ul. Puławska 34, 05-500 Piaseczno, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Lion Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Lion Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.

PEUGEOT LION MOTORS PIASECZNO

SALON

(22) 206 20 00
lion.piaseczno@peugeot.com.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 900-1900 sob: 900-1600

SERWIS

(22) 206 20 12-14
lion.piaseczno@peugeot.com.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 800-1800 sob: 900-1500

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

(22) 206 20 02
lion.piaseczno@peugeot.com.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 900-1900 sob: 900-1600

 

Osoby kontaktowe:

Marcin Murawski
+48 504 558 966
Karol Puławski
+48 506 279 319

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW NOWYCH

(22) 206 20 00

lion.piaseczno@peugeot.com.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 900-1900 sob: 900-1600


Osoby kontaktowe:
Jan Dębiński – Doradca ds. Sprzedaży
+48 504 558 966
Paweł Skoczek – Doradca ds. Sprzedaży
+48 504 559 000

Damian Materek – Doradca ds. Sprzedaży
+48 506 826 614